Par mums
o nas

MPMetal Product ir kvalitātes un stabilitātes zīmols. 

Mēs ticam, lai mājas tiktu nodrošināta komforta un miera sajūta ir nepieciešams, lai visi interjera elementi ir uzticami un lakoniski iederas mājas dizainā, lai tiktu sasniegta pilna harmonija interjerā. MP produkcija, pirms nokļut jūsu mājas, tiek rūpīgi pārbaudīta katrā ražošanas posmā, sākot ar formēšanu augsta spiediena prēses līdz pat pulēšanai.

Mēs sadarbojamies ar uzticamām rupnicām un vērtējam ilgstošas un stabilas attiecības ar mūsu partneriem. Pateicoties mūsu vīzijai, MP ir viens no vadošajiem durvju furnitūras brendiem Latvijas un Baltijas valstu tirgos un nodrošinot nemainīgu produkcijas kvalitātes stabilitāti.

MP produkcijas sortiments tiek cītīgi atlasīts, lai pārliecinātos, ka mūsu produkts ir iederīgs jebkura stila interjerā, sākot no Skandināvu minimālisma un beidzot ar Rietumu loftu. Īpašu uzmanību pievēršam durvju rokturu kategorijai, kas ir MP produkcijas flagmanis. 

Mēs ticam, ka mūsu durvju rokturiem ir jānodrošona siltuma un mājīguma sajūta, jo pati pirmā saskarsme ar māju notiek pieskaroties tieši durvju rokturim. Tieši tādēļ mēs veltam īpašu uzmanību tam, lai gan atsperes mehānisms, gan grozāmais mehānisms ir viegli padevīgi, lai katrs pieskariens kļūst par maigu atgādinājumu par ilgi gaidīto mājas komfortu.


room.jpg

Mēs augsti vērtējam un cienām mūsu klientu vēlmes un strādājam dienu un nakti, lai padarītu MP par Nr.1 durvju furnitūras zīmolu Baltijā. Mēs uzraugām jūsu vēlmju tendences, paplašinām savas līnijas un nepārtraucam izstrādāt jaunus produktus, lai uzlabotu jūsu dzīves kvalitāti. 

Attīstāties kopā ar MP un mēs attīstīsimies kopā ar jums!